Domki metalowe

Domki metalowe

W naszych ogrodach możemy umieścić zarówno domki narzędziowe drewniane, jak i metalowe. Te ostatnie są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia mechaniczne czy na ogień. Nie trzeba więc martwić się o to, że dojdzie do ich pożaru, np. w wyniku uderzenia pioruna. Metalowe domki mogą być tak samo estetyczne, jak domki wykonane z drewna, a jeśli zostaną odpowiednio zakonserwowane, posłużą przez bardzo długi czas swoim właścicielom. W takich domkach można przechowywać nie tylko narzędzia ogrodowe, podkaszarki, czy kosiarki do trawy, ale również rowery, zabawki ogrodowe dziecka czy leżaki i stoły do ogrodu.

Na rynku dostępne są różnego rodzaje domków metalowych, w odmiennej cenie, wymiarach i o innej estetyce. Czym kierować się przy wyborze takiego domku? Najczęściej indywidualnymi preferencjami użytkownika oraz wielkością miejsca przeznaczonego na potrzeby domku metalowego.

1. Yardmaster-Brown

Yardmaster-Brown pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl

Yardmaster-Brown to metalowy domek narzędziowy, w którym producent zadbał o odpowiednią wentylację. Domek wyposażony został w podwójne, stabilne drzwi. Wygląda efektownie, dlatego też będzie estetyczną ozdobą do każdego ogrodu. Podwójne drzwi łączone są na zakładkę oraz fabryczne ucha na kłódkę, co stanowi dobre zabezpieczenie antywłamaniowe. Możemy mieć pewność, że rzeczy przechowywane w takim domku będą bezpieczne. Domek Yardmaster Brown ma wytrzymałą konstrukcję, a producent zapewnia na niego 10-letnią gwarancję odporności na korozję.

Cena: 2889 zł

2. Domek na narzędzie LanitStorage

Domek na narzędzie LanitStorage pochodzi ze sklepu Lanitgarden.

Domek na narzędzie LanitStorage ma kolor szaro-zielony i powierzchnię dokładnie 2,35m2. To niewielki domek wyposażony w solidne drzwi. Ma szerokość 1,94 metra, długość 1,21 metrów i wysokość 1,85 metra. Konstrukcja domu LanitStorage wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowe, o grubości 0,26 mmj. Generalnie, domek przeznaczony jest na przechowywanie narzędzi, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby w takim domku umieszczonym w ogrodzie przechowywać np. leżaki czy zabawki ogrodowe i basen. Domku można używać na potrzeby przechowywania sprzętów sportowych czy grillowych.

Cena: 819,00 zł

3. Domek na narzędzie BRISBANE 69

Domek na narzędzie BRISBANE 69 pochodzi ze sklepu Lanitgarden.

Domek na narzędzie BRISBANE 69 wyprodukowany został przez firmę OLDFIELDS z Australii. Ma szarozielony kolor i powierzchnię rzędu 4,58 m2. Swobodnie można w nim przechowywać narzędzia ogrodowe, w tym kosiarkę i podkaszarkę, sprzęty sportowe, wyposażenie basenu, czy grilla. Domek ma 1,83 m szerokości, 2,78 m długości oraz 1,93 m wysokości. Wykonano go z ocynkowanej blachy stalowej pomalowanej farbą, o grubości 0,26 mm.

Cena: 1 136,87 zł

4. Domek na narzędzie SYDNEY 87

Domek na narzędzie SYDNEY 87 pochodzi ze sklepu Lanitgarden.

Domek na narzędzie SYDNEY 87 w kolorze szaro-zielonym, ma powierzchnię 5,29 m2. Mierzy 2,45 m szerokości, 2,16 m długości, 1,98 m wysokości. Zbudowano go w Australii, a jego producentem jest firma OLDFIELDS. Duża powierzchnia domku SYDNEY 87 sprawia, że spokojnie można w nim zmieścić pełne wyposażenie ogrodu, ze stołem i krzesłami z tarasu włącznie. Domek wykonano z ocynkowanej blachy stalowej, o grubości 0,26 mm pomalowanej farbą. Dom może być używany do przechowywania potrzeb ogrodniczych, sportowych, basenowych, grilli i innych. Domek wazy 84 kg.

Cena: 1 234,34 zł

5. Domek na narzędzie CANBERRA 109

Domek na narzędzie CANBERRA 109 pochodzi ze sklepu Lanitgarden.

Domek na narzędzie CANBERRA 109 wyprodukowany został w Australii, przez firmę OLDFIELDS. Ma 8,53 m2 powierzchni, 3,07 m szerokości, 2,78 m długości oraz 2,03 m wysokości. To solidny, duży domek ogrodowy, wykonany z metalu, a właściwie z ocynkowanej blachy stalowej, pomalowanej na kolor szary i zielony. Jest to domek na narzędzia, ale można go wykorzystywać także jako przechowalnię rowerów, basenów ogrodowych, grilla czy sprzętów sportowych wszelkiego typu.

Cena: 1 543,31 zł

6. Domek na narzędzia ORANGE 1013 (12,34 m2)

Domek na narzędzia Orange 1013 pochodzi ze sklepu Lanitgarden.

Domek na narzędzia Orange 1013 ma 12,34 mkw powierzchni, a jego konstrukcja została wykonana z ocynkowanej blachy stalowej pomalowanej następnie na szaro-zielony kolor. Domek ma 3,07 m szerokości, 4,02 m długości i 2,03 m wysokości. Wyposażono go w drzwi o wymiarach 1,38 m na 1,7 m. Będzie świetnie nadawał się na przechowywanie wszelakich urządzeń i narzędzi wykorzystywanych w ogrodzie. Ściany o grubości 0,26 mm chronią skutecznie wszystkie przedmioty przechowywane we wnętrzu domku narzędziowego Orange.

Cena: 2 600,37 zł

7. Metalowy domek z linii Optima – VERDE

Metalowy domek z linii Optima - VERDE

Metalowy domek z linii Optima – VERDE , http://www.blaszaki.info/pl/domki_ogrodowe/linia_optima/verde/

Metalowy domek z linii Optima – VERDE pochodzi ze sklepu Blaszaki.info.

Metalowy domek z linii Optima – VERDE jest estetyczny i trwały, a jego zaletą jest też niska cena. Dostępny jest w wersji o powierzchni 4,2 mkw oraz 7,77 mkw. Wykonano go z blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo i wyposażono w dwuspadowy dach. Posiada wentylację, zapewniającą stały przepływ świeżego powietrza we wnętrzu domu. W przypadku domku VERDE z linii Optima, możemy spokojnie składować w nim narzędzia, czy sprzęty sportowe, bez obaw o wypaczanie ścian domków, butwienie przedmiotów przechowywanych w nim czy o rozszczelnienie konstrukcji. Domek pomalowany na kolor zielony.

Cena: 1150 zł

8. Modena

Domek Modena pochodzi ze strony Horto.pl.

Domek Modena ma prostą, ale i bardzo elegancką budowę. Pomalowano go na brązowy kolor, stylizowany na drewno, a wykonano z blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo. Domek posiada stabilną, szczelną konstrukcję, świetnie zabezpieczoną przed rdzą, oraz dwuspadowy dach. W jego przypadku nie zapomniano również o zapewnieniu odpowiedniej wentylacji. Wyposażono go w system drzwi przesuwanych z plastikowymi nakładkami, dzięki którym można je łatwo otwierać o każdej porze roku.

Cena: 1150 zł

9. Domek Gris

Domek Gris pochodzi ze strony Horto.pl

Domek Gris – elegancki i prosty w budowie, będzie idealnym pomysłem na zapewnienie odpowiedniego miejsca do przechowywania narzędzi ogrodowych czy zabawek dziecka w ogrodzie. Jest estetyczny i jego zaletą jest niewątpliwie stosunkowo niska cena. Ma stabilną i szczelną konstrukcję, zabezpieczoną przed rdzą. Wykonano go z blachy ocynkowanej, malowanej proszkowo na kolor brązowy, stylizowany na drewno. Dwuspadowy dach domku nie pozwala na gromadzenie się na jego powierzchni kałuż deszczówki czy zasp śnieżnych. Domek Gris ma znakomitą wentylację, likwidującą problem wypaczania, butwienia czy doszczelniania. Jest innowacyjny, ponieważ zastosowano w nim system drzwi przesuwanych z plastikowymi nakładkami ułatwiającymi otwieranie również zimą.

Cena: 1150 zł

10. Domek Eco

Domek Eco pochodzi ze strony Horto.pl.

Domek Eco ma elegancką, prostą budowę i jest funkcjonalnym elementem małej architektury w ogrodzie. Zbudowano go z blachy ocynkowanej, powlekanej proszkowo. Ściany domku mają grubość 0,26 mm. Konstrukcja domku Eco jest stabilna i szczelna, zabezpieczona przed rdzą, zwieńczona dwuspadowym dachem. Domek wyposażono w pojedyncze drzwi przesuwne. Domek występuje w kolorze zielonym, znakomicie wtapiającym się w otaczającą zieleń ogrodu.

Cena: 890 zł.

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *