Domki plastikowe

Domki plastikowe

Lekka konstrukcja domku plastikowego sprawia, że można go umieścić samodzielnie, w dowolnie wybranym miejscu w ogrodzie, czy na działce rekreacyjnej. Takie domki przy odpowiednim przymocowaniu do podłoża posłużą jako całoroczne domki narzędziowe lub schowek na zabawki ogrodowe naszego dziecka. Możemy z takich domków w dowolny sposób korzystać, a ich cena sprawia, że warto się na nie zdecydować. Są alternatywą dla domków murowanych, metalowych czy też wykonanych z drewna, a obecnie są wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, które imitować mogą na przykład wyglądem prawdziwe drewno, dzięki czemu są estetycznym elementem małej architektury w ogrodzie. Jaką ofertę domków plastikowych mają producenci na polskim rynku wyposażenia ogrodniczego?

1. Domek ogrodowy Skylight 4×6

Plastikowy domek narzędziowy SkyLight 4×6, http://ogrodosfera.pl/plastikowy-domek-narzedziowy-skylight-4×6

Domek ogrodowy Skylight pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl

Domek ogrodowy Skylight ma powierzchnię 2,41 mkw, szerokość 1,24m, długość 1,94 m i wysokość 2 m. Konstrukcja domku wykonana została z aluminium i blachy stalowej, a ściany z poliwęglanu w kolorze szary lakier. Domek wyprodukowano w Izraelu, a jego producent PALRAM daje 5 lat gwarancji na swój produkt. Domek wyposażono w drzwi jednoskrzydłowe z zawiasami. Dach domku wykonano z wytrzymałego poliwęglanu w specjalnym, metalicznym szarym kolorze, jednostronnie przezroczystym. Domek ogrodowy Skylight może być wykorzystywany do przechowywania sprzętów ogrodniczych, sportowych czy basenowych i grillowych.

Cena: 1 542,00 zł

2. Domek Keter Orion

Domek Keter Orion pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl

Domek Keter Orion wykonano z trwałego plastiku. Domek pomieści duże narzędzia i meble ogrodowe czy sprzęty sportowe. Jest odporny na warunki atmosferyczne, zwłaszcza, że jego konstrukcja wzmocniona jest stalą. Domek Keter Orion wyposażony został w świetlik dachowy i otwierane okna, które zapewniają dobrą widoczność osobom, które wchodzą do domku. Wywietrznik utrzymuje zaś właściwą cyrkulację powietrza. Domek jest łatwy w montażu i nie wymaga specjalnej konserwacji. Ma szerokie drzwi, ułatwiające jego eksploatację.

Cena: 4512,00 zł

3. Domek ogrodowy Skylight 6×8

Domek ogrodowy Skylight 6×8 pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl

Nasze wzornictwo, Twój komfort. Unikalny poliwęglanowy domek narzędziowy Skylight marki Palram został zaprojektowany i pracowany z naciskiem na  aspekty codziennego użytkowania dla maksymalnego komfortu i funkcjonalności przez cały dzień. Dzięki doskonałemu, praktycznie niezniszczalnemu poliwęglanowi, domki narzędziowe Skylight marki Palram są w rzeczywistości mocniejsze od paneli z polipropylenu lub polietylenu w zakresie odporności na uderzenia gradu i ekstremalne temperatury.

Cena:2 429,00 zł

4. Domek ogrodowy Lifetime King Size

Domek ogrodowy Lifetime King Size pochodzi ze sklepu Lanitgarden.cz.

Domek ogrodowy Lifetime King Size a 11,29 mkw powierzchni, co stwarza szerokie możliwości jego wykorzystania do przechowywania narzędzi i sprzętów ogrodowych, sportowych czy basenowych. Konstrukcja domku wyprodukowana została z tworzywa sztucznego, polyetylenu, pomalowanego na kolor szary lakierowany. Domek Lifetime King Size ma 3,36m szerokości i tyle samo długości oraz 2,85 m wysokości. Domek ten został wyprodukowany przez firmę LIFETIME ze Stanów Zjednoczonych. Ma nowoczesny charakter i będzie estetyczną ozdobą ogrodu. Jest bardzo łatwy w montażu. Posiada podwójne drzwi na zawiasach wykonane z tworzywa sztucznego oraz dach o nachyleniu 30 stopni.

Cena: 10 079,50 zł

5. Domek Lifetime Starlet

Domek Lifetime Starlet pochodzi ze sklepu Lanitgarden.cz.

Domek Lifetime Starlet ma 2,97 mkw powierzchni, 2,13 m szerokości, 1,37 m długości oraz 2,26 m wysokości. Ściany w kolorze szarym lakierowanym dają estetyczny efekt. Został wyprodukowany przez amerykańską firmę LIFETIME. Domek narzędziowy Startlet jest domkiem ogrodowym nowej generacji, służącym do przechowywania przeróżnych rzeczy. Ma konstrukcję metalową, a ściany, dach i podłoga wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, odpornego na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych. Wyposażono go w podwójne drzwi na zawiasach wykonane również z plastiku.

Cena: 3 663,20 zł

6. Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Fox

Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Fox pochodzi ze sklepu Lanitgarden.cz.

Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Fox to domek nowej generacji, przeznaczony do przydomowych ogrodów i na działki rekreacyjne. Świetnie sprawdzi się jako duży schowek na narzędzia ogrodnicze czy sprzęty sportowe, grill i jego osprzętowanie. Ma nowoczesny, estetyczny wygląd. Można go samodzielnie zamontować w wybranym miejscu na działce i korzystać z niego przez cały rok. Domek ma konstrukcję metalową, ale ściany, dach i podłoga wykonane są z tworzywa sztucznego – polietylenu, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Dach domku Lifetime Fox jest w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem maksymalnie 115 kg/mkw. Jest odporny na działanie wiatru o prędkości maksymalnej do 113 km/h. Domek ma 4,54 mkw powierzchni, 2,13 m szerokości, 2,13 m długości i 2,26 m wysokości. Waży 160 kg.

Cena: 4 396,60 zł

7. Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Classic Line

Dom  ek ogrodowy na narzędzia Lifetime Classic Line  7

Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Classic Line , http://www.lanitgarden.cz/pl/domek-ogrodowy-na-narzedzia-lifetime-classic-line/

Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Classic Line pochodzi ze sklepu Lanitgarden.cz.

Domek ogrodowy na narzędzia Lifetime Classic Line o powierzchni aż 7,44 mkw, pomieści w swoim wnętrzu sprzęty ogrodowe, w tym kosiarkę, meble do ogrodu lub na taras, basen rozporowy, czy też sprzęty sportowe i grilla z pełnym osprzętem. Wymiary domku to 2,44 m szerokości, 3,05 m długości i 2,44 m wysokości. Jest to nowoczesny domek ogrodowy, o konstrukcji metalowej, a wszystkie pozostałe elementy, w tym podwójne ściany, dach i podłoga, wykonane zostały z wytrzymałego na szkodliwe czynniki zewnętrzne tworzywa sztucznego polietylenu. Podłoga znajduje się w zestawie, a domek Classic Line wyposażono w podwójne drzwi na zawiasach, także wykonane z plastiku. Domek wykonano w Stanach Zjednoczonych. Cały domek Classic Line waży 220 kg.

Cena: 5 495,75 zł

8. Domek Lifetime Sky

Domek Lifetime Sky pochodzi ze sklepu Lanitgarden.cz.

Domek Lifetime Sky w kolorze szarym lakierowanym, ma powierzchnię 7,44 mkw, szerokości 3,05 m, długość 2,44 m i wysokości 2,44 m. Wyprodukowała go amerykańska firma Lifetime. Przeznaczony jest do przechowywania przeróżnych rzeczy, nawet rowerów, grilla, czy np. mebli ogrodowych. Posiada metalową, stabilną konstrukcję, a ściany, dach i podłoga wykonano z tworzywa sztucznego – polietylenu. Wytrzymuje nacisk śniegu i silne podmuchy wiatru, dzięki swojej stosunkowo dużej masie – 240 kg. Wyposażono go w podwójne ściany z plastiku oraz podwójne drzwi na zawiasach. Dach ma 30 stopni nachylenia, co zmniejsza objętość i ciśnienie śniegu na konstrukcję dachu.

Cena: 6 229,15 zł

9. Domek narzędziowy FACTOR 8X6 KETER

Domek narzędziowy FACTOR 8X6 KETER pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Domek narzędziowy FACTOR 8X6 KETER ma 256,5 cm szerokości, 182 cm głębokości i 243 cm wysokości. Powierzchnia domku wynosi zaś 2,83 mkw. Jest to praktyczny, plastikowy domek narzędziowy, niewymagający żadnej impregnacji. Można go czyścić przy użyciu powszechnie dostępnych środków, nawet płynu do mycia naczyń. Tworzywo w stonowanych kolorach przypomina teksturą niewielkie deseczki, co sprawia, że domek Factor jest ozdobą każdego ogrodu. Domek wyposażono w dodatkowe otwory wentylacyjne, zapewniające stały dopływ świeżego powietrza oraz w szerokie drzwi, ułatwiające schowanie do domku nawet szerokich sprzętów, takich jak kosiarka.

Cena: 998,00 zł

10. Domek narzędziowy SUMMIT KETER

Domek narzędziowy SUMMIT KETER pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Domek narzędziowy SUMMIT KETER o szerokości 255 cm, głębokości 287 cm oraz wysokości 255 cm, jest praktycznym domkiem do przechowywania narzędzi ogrodowych, czy sprzętów sportowych i mebli ogrodowych. Powierzchnia domku wynosi 6,1 mkw. Produkt nie wymaga impregnacji, bowiem został wykonany z trwałego tworzywa sztucznego. Imituje ono drewniane deski, co zwiększa walory estetyczne domku Summit Keter. Domek narzędziowy posiada otwory wentylacyjne, zapewniające stały dopływ świeżego powietrza oraz przezroczyste elementy w oknach i dachu, umożliwiające naturalne oświetlenie wnętrza domu światłem słonecznym. Domek posiada dwuskrzydłowe drzwi.

Cena: 4 695,00 zł

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *