Jaką doniczkę metalową kupić ?

Jaką doniczkę metalową kupić ?

Z metalu produkowane są najróżniejsze rzeczy, także te codziennego użyciu, takie jak donice metalowe. Donice mogą być wykorzystane tak we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Najczęściej są one wykonane z ocynkowanej stali i stanowią oryginalny element dekoracyjny – trwały i solidny. Donice metalowe podkreślą piękno i styl nowoczesnego wnętrza. Dostarczają one wiele pomysłów aranżacyjnych i tak samo dobrze mogą być wykorzystane do roślin żywych, jak i sztucznych. Sprawdzą się znakomicie we wnętrzach mieszkalnych, biurowych, restauracyjnych czy hotelowych.

Ich wysoka jakość i trwałość, a także wysoka odporność na czynniki zewnętrzne sprawiają, że donice metalowe mogą być stosowane w ogrodach, na tarasach i na balkonach. Są eleganckim elementem dekoracji wnętrz, przyciągającym uwagę, ale i użytecznym.

Jakie donice metalowe dostępne są na polskim rynku?

1. Doniczka 45x50x50 cm

Donica pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl.

Niezwykle efektowna osłona na donicę wykonana zastała z wysokiej jakości matowej stali nierdzewnej. Jej niezwykle efektowna, ale jednocześnie minimalistyczna geometryczna forma będzie ozdobą Twojego ogrodu, tarasu lub mieszkania przez długie lata. W środku osłony znajduje się elastyczna wkładka z tworzywa sztucznego zabezpieczająca przed zabrudzeniami i wilgocią.

Cena: 1649,00 zł.

2. Brava Antracite

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Donicestalowe.
Donica Brava Antracite jest elegancka, wykonana z blachy ocynkowanej, galwanizowanej. Ma ergonomiczny kształt i wyposażono ją we wkład na rośliny. Nowoczesny design donicy i jej uniwersalny kolor pozwalają na jej wkomponowanie w zasadzie w każde wnętrze. Przeznaczona jest również do użytku zewnętrznego.
Cena: 397 zł

3. Cilindro Nero

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Donicestalowe.
Antracytowa, stylowa, bardzo elegancka, metalowa donica do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Okrągły, smukły kształt donicy sprawia, że będzie ona świetnym dodatkiem do nowocześnie aranżowanych wnętrz. Donica Cilindro Nero wykonana jest ze stali i posiada szklany wkład. Stal była lakierowana proszkowo.
Cena: 397 zł.

4. Quadra Antracite

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Donicestalowe.
Prosta, ale funkcjonalna, minimalistyczna w swej stylistyce, donica metalowa, zaprojektowana na potrzeby aranżacji tarasowych i ogrodowych. Może być z powodzeniem zastosowana w galeriach handlowych i w budynkach biurowych. Na pierwszy rzut oka donica Quadra Antracite ma postać prostej skrzynki. Ma duże gabaryty i stonowaną barwę, co stwarza szerokie pole manewru przy jej zastosowaniu w praktyce. Można w niej posadzić w zasadzie wszystko, od drobnych roślin i traw, aż po wysmukłe drzewa liściaste.

Cena: 197 zł

5. Quadra Bianco

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Donicestalowe.
Prosta, kwadratowa donica metalowa, o niebanalnym designie. Świetnie sprawdzi się we wnętrzach, zwłaszcza przestronnych. Można w niej posadzić rośliny iglaste i liściaste. Donica ma duże gabaryty co pozwala na posadzenie w niej nawet drzew.

Cena: 197 zł.

6. Mia Luna Nero

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Donicestalowe.
Ekskluzywna, bardzo elegancka donica metalowa w kolorze czarnym będzie świetnym dodatkiem w nowoczesnych wnętrzach domowych, w luksusowych apartamentach, jak i w budynkach użyteczności publicznej. Błyszcząca donica Mia Luna Nero posiada wkład na rośliny, ułatwiający ich posadzenie i wymianę. Donica dzięki swojej smukłości i uniwersalnej stylistyce, sprawdzi się świetnie w zestawieniu z eleganckimi meblami z technorattanu.
Cena: 197 zł.

7. Brava Argentino

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Belario.
Atrakcyjna, minimalistyczna donica stalowa Brava Argentino, o neutralnej barwie i uniwersalnym zastosowaniu, stanowi rewelacyjną bazę aranżacyjną dla przestrzeni domowej, tarasowej, jak i biurowej. Można w dowolny sposób zestawiać ze sobą kilka donic Brava Argentino, tworząc specyficzne przepierzenie.
Cena: 497 zł

8. Cara Antracite

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Belario.
Donica Cara Antracite sprawdzi się doskonale we wnętrzach – domowych i biurowych, jak i na zewnątrz. Można ją wykorzystać w pasażach handlowych w galeriach, albo przy wejściach do restauracji. Elegancka, prosta donica, z klasyczną formą, będzie stanowiła wdzięczne tło dla kwiatów i roślin zielonych. Trwały materiał donicy stalowej Cara Antracite sprawia, że można ją wykorzystać również przy basenach i w innych, podobnych miejscach.
Cena: 397 zł

9. Brava Nera

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Belario.
Elegancka donica metalowa, utrzymana w wyrazistym kolorze z wysokim połyskiem, sprawdzi się w ekskluzywnych wnętrzach – w nowoczesnych apartamentach czy luksusowych hotelach. Pięknie będzie się komponowała meblami z technorattanu. Donica Brava Nera ma uniwersalny, prosty kształt, który pozwala na jej dowolne wkomponowanie w każdej przestrzeni.
Cena: 497 zł

10. Galvanised Steel Kubis

Produkt pochodzi od producenta Donica.
Kwadratowe, surowe doniczki metalowe, wykonane w zmechanizowanym procesie produkcji, z wykorzystaniem stali ocynkowanej. Są w 100% wodoszczelne. Produkt był moczony w specjalnym kwasie, co nadało donicom stalowym Galvanised Steel Kubis delikatny, szary odcień. Na życzenie klienta do donicy metalowej Kubis dodawane są przezroczyste spodki, wewnętrzne plastikowe osłony, filc antyzadrapaniowy i środek czyszczący Superline.
Cena: 746 zł

11. Sterling

Produkt pochodzi od producenta Donica.
Donica kolumnowa, o różnej wysokości i średnicy. Wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, bez żadnych śladów łączenia. Znakomicie będzie wyglądała we wnętrzach urządzonych w nowoczesny sposób.
Cena: 706 zł

12. BEHBIN

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego http://www.sklep.hydroponika.pl
Donica stalowa, designerska, wyprodukowana przez firmę DeCastelli i zaprojektowana przez Stefano Dussina. Lakierowana na brązowy kolor, o ciekawym odcieniu. Interesujący kształt doniczki sprawia, że będzie ona doskonałym elementem dekoracyjnym we wnętrzach. Śmiało można ją zastosować również na zewnątrz, w roli donicy ogrodowej lub tarasowej.
Cena: 3390 zł

13. Dafne

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Hydroponika.
Biała, fantazyjna donica Dafne, zaprojektowana została przez Albino Celato i wyprodukowana przez firmę DeCastelli. Wykonano ją z metalu, polakierowanego następnie na kolor biały. Będzie niezwykle efektownym, oryginalnym dodatkiem we wnętrzach.
Cena: 3890 zł

14. Elegance Royal

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Hydroponika.
Wysoka donica Elegance Royal wyprodukowana ze stali, polakierowana na kolor biały, na wysoki połysk. Elegancka, pasuje do luksusowych wnętrz, np. mieszkalnych czy biurowych. W donicy można uprawiać rośliny w ziemi z zastosowaniem drenażu z granulatu lub w hydroponice.
Cena:1349 zł

15. Narnya

Produkt pochodzi ze sklepu internetowego Hydroponika.
Przepiękne, smukłe donice stalowe, wysokie i bardzo eleganckie. Zaprojektował je Albino Celato, a wyprodukowała firma DeCastelli. Donice Narnya są przeznaczone do zastosowań wewnętrznych. Dostępne są w kolorach białym, kremowym, czerwonym, popielatym, antracytowym i czarnym. Lakierowane są na wysoki połysk.
Cena: 1830 zł

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *