Jak wybrać leżak ogrodowy?

Jak wybrać leżak ogrodowy?

Wypoczynek we własnym ogrodzie czy na tarasie przydomowym pozwala na relaks, jest sposobem na zregenerowanie sił po ciężkim dniu czy tygodniu. Aby wygodnie móc wypoczywać w ogrodzie musimy zapewnić sobie odpowiednie meble ogrodowe, wśród których ważne miejsce zajmują leżaki. Na leżaku możemy pić kawę z przyjaciółmi, opalać się, bawić z dzieckiem czy po prostu spać. Słowem – możemy robić wszystko, co tylko nam się podoba. Leżak ogrodowy powinien być wygodny, wytrzymały i powinien łatwo się rozkładać. Najlepiej, aby dodatkowo był wyposażony w specjalną poduszkę czy podpórkę na głowę, w podłokietniki i daszek, który jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie chronił przed palącym słońcem.

Jakie leżaki możemy nabyć na polskim rynku? Co zaoferują nam polskie sklepy internetowe i stacjonarne w tej kategorii mebli ogrodowych?

1. Leżanka Manus

Leżanka Manus pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl

Leżanka Manus to dwuosobowa leżanka, która jest wygodna i cechuje się nowatorstwem wykonania. Posiada ochronny daszek przeciwsłoneczny i wygodne poduszki pod głowę. Leżanka Manus spokojnie może spełniać funkcję fotela bujanego, jako że ma stabilną podstawę na płozach. Materiał, z jakiego został wykonany, jest odporny na promieniowanie UV. Będzie idealnym elementem wyposażenia ogrodu lub przydomowego tarasu. Leżanka ma 208 cm długości, 176 cm wysokości i 140 cm szerokości. Wykonano go z technoratanu w kolorze brązowym.

Cena: 988,20 zł

2. Leżak wielopozycyjny z podnóżkiem FLOCK

Leżak wielopozycyjny z podnóżkiem FLOCK

Leżak wielopozycyjny z podnóżkiem FLOCK, http://www.oler.pl/produkt/lezak-wielopoz-flock-8cm-z-podnozkiem

Leżak wielopozycyjny z podnóżkiem FLOCK pochodzi ze strony Oler.pl

Leżak wielopozycyjny z podnóżkiem FLOCK dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Poduszka ma 8 cm grubości. Leżak zapewni wygodę użytkowania, bowiem można regulować jego położenie w 7 pozycjach, wybierając nachylenie oparcia w taki sposób, aby wypoczynek na leżaku zapewniał maksimum komfortu. Solidne wykonanie leżaka FLOCK sprawia, że będzie on długo służył klientowi. Jest łatwy w montażu i nie zajmuje zbyt wiele miejsca podczas przechowywania. Leżak FLOCK ma 103 cm wysokości, 57 cm szerokości oraz od 83 do 156 cm głębokości. Stelaż wykonano z rurek metalowych, a poduszkę z bawełny.

Cena: 140,99 zł

3. Leżak wielopoz. JURATA

Leżak wielopoz. JURATA pochodzi ze strony Oler.pl.

Leżak wielopoz. JURATA dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych. Wyposażono go w podnóżek i poduszkę o 7 cm grubości. Jego atutem jest to, że można dowolnie regulować nachylenie oparcia, dostosowując pozycję leżaka do potrzeb użytkownika. Leżak JURAT jest składany i nie zajmuje zbyt wiele miejsca podczas przechowywania. Został wykonany solidnie, z rurek metalowych. Zapewnia wygodę i jest bardzo łatwy w montażu. Poszycie leżaka wykonano z tkaniny. Leżak JURATA ma 108 cm wysokości, 59 cm szerokości i głębokość od 83 do 156 cm.

Cena: 175 zł

4. Leżak plażowy w worku

Leżak plażowy w worku pochodzi ze strony Oler.pl.

Leżak plażowy w worku będzie idealny do wyjazdów nad morze, nad jezioro, czy też do rozłożenia we własnym ogrodzie. Jest to składany leżak. Po złożeniu mieści się w worku, który łatwo zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie. Leżak plażowy dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych.

Cena: 28,91 zł

5. Leżak plażowy z poduszką

Leżak plażowy z poduszką pochodzi ze strony Oler.pl.

Leżak plażowy z poduszką, dwupozycyjny, dostępny w kolorze niebieskim. Zapewnia wygodę użytkowania. Pokrycie wykonano z wytrzymałego materiału TEXTILIENE. Pomimo, że jest to leżak plażowy, można go z powodzeniem używać również w ogrodzie i na basenie. Leżak bez problemu można złożyć, co sprawia, że jest łatwiejszy w przechowywaniu. Ma on 96 cm wysokości, 58 cm szerokości i 140 cm głębokości. Stelaż leżaka wykonano z rurek aluminiowych.

Cena: 82 zł

6. Leżak wielopoz. z podnóżkiem

Leżak wielopoz. z podnóżkiem pochodzi ze strony Oler.pl.

Leżak wielopoz. z podnóżkiem, z poduszką o grubości 2 cm. Dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Wykonano go solidnie, przy użyciu wytrzymałych materiałów. Można go ustawiać w wielu różnych pozycjach, regulując nachylenie oparcia w taki sposób, aby zapewniał maksimum wygody użytkownikom. Leżak łatwy jest w montażu i zajmuje mało miejsca podczas przechowywania. Leżak ma 105 cm wysokości, 58 cm szerokości i 82 cm głębokości.

Cena: 130 zł

7. Leżak ogrodowy TIFFANY

Leżak ogrodowy TIFFANY pochodzi ze strony Mirat.eu.

Leżak ogrodowy TIFFANY został wyprodukowany przez firmę Kettler, przy użyciu ekologicznych materiałów i innowacyjnych technik obróbki. Leżak TIFFANY wykonany został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – Kettalux, które jest odporne na promieniowanie słoneczne. Tworzywo pokryto dodatkowo warstwą Nanoclean, co powoduje, że leżak łatwo utrzymać w czystości. Wyposażono go w dwa kółka, ułatwiające jego przestawianie z miejsca na miejsce. Ma lekką konstrukcję i perfekcyjne wykończenie. Leżak jest wygodny i funkcjonalny, a dodatkowo łączy w sobie klasyczną elegancję i nowoczesną formę. Nadaje się zarówno do ogrodu, jak i na taras przydomowy. Leżak ma 197 cm długości, 81 cm szerokości i 97 cm wysokości.

Cena: 1584,00 zł

8. Leżak ogrodowy drewniany MONTREAL

Leżak ogrodowy drewniany MONTREAL pochodzi ze strony Mirat.eu.

Leżak ogrodowy drewniany MONTREAL wyprodukowany przez firmę Kettler, z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych materiałów – z drewna teakowego, charakteryzującego się wysoką wytrzymałością. Producent zadbał o staranne, perfekcyjne wykończenie leżaka, co zwiększa jego atrakcyjność i nadaje nowoczesnego wyglądu. Leżak MONTREAL wyposażony został w dwa kółka i ma lekką konstrukcję, które ułatwiają jego przestawianie z miejsca w miejsce. Leżak ma 212 cm długości, 67 cm szerokości i 92 cm wysokości.

Cena: 3712 zł

9. Leżak ogrodowy HAMPTON

Leżak ogrodowy HAMPTON pochodzi ze strony Mirat.eu.

Leżak ogrodowy HAMPTON wyprodukowany przez firmę Kettler wyłącznie z ekologicznych materiałów, będzie eleganckim elementem wyposażenia ogrodu lub tarasu. Zapewni najwyższy komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Wykonany został z drewna teakowego i wyposażony w dwa kółka, które znacznie ułatwiają jego przestawianie z miejsca na miejsce. Cechuje go atrakcyjny i nowoczesny design, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Leżak HAMPTON ma 202 cm długości, 75 cm szerokości oraz 90 cm wysokości.

Cena: 3860 zł

10. Leżak ogrodowy RASMUS

Leżak ogrodowy RASMUS pochodzi ze strony Mirat.eu.

Leżak ogrodowy RASMUS przeznaczony jest do użytku zewnętrznego, w przydomowym ogrodzie albo na tarasie. Wyprodukowany został przez renomowaną firmę Kettler z aluminium w połączeniu z wysokiej jakości tworzywem sztucznym Kettalux. Jest to leżak dwuczęściowy, wygodny i praktyczny w zastosowaniu. Jego nowoczesny design sprawia, że będzie eleganckim elementem wyposażenia ogrodu. Leżak ma 200 cm długości, 66 cm szerokości i 59-110 cm wysokości, w zależności od jego prowadzenia.

Cena: 2821 zł

11. Leżak ogrodowy RIVA

Leżak ogrodowy RIVA pochodzi ze strony Mirat.eu.

Leżak ogrodowy RIVA dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych – srebrno-grafitowej, szampan-mocca oraz w kolorze białym. Leżak wykonany został z lekkiego aluminium w połączeniu z tworzywem sztucznym Kettalux, które odporne jest na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych, m.in. promieniowania słonecznego. Osoba używająca leżaka RIVA może skorzystać z wielostopniowej regulacji oparcia, dostosowując go do własnych potrzeb. Leżak zapewnia wysoki komfort wypoczynku. Wyposażono go w dwa kółka, co ułatwia jego przestawianie. Leżak ma 296 cm długości, 80 cm szerokości i wysokości od 58 do 117 cm.

Cena: 1862,00 zł

12. Leżak – Saona beżowy

Leżak – Saona beżowy pochodzi ze strony Decomania.pl.

Leżak – Saona beżowy zapewnia komfort wypoczynku na świeżym powietrzu. Ma lekką konstrukcję aluminiową, którą pokryto przyjemnym w dotyku materiałem. Wyposażono go w wygodne oparcie na ramiona. Leżak ma 150 cm długości, 80 cm szerokości i 90 cm wysokości. Wyprodukowany został przez firmę Mebledla.

Cena: 345,90 zł

13. Leżak – Atka

Leżak – Atka pochodzi ze strony Decomania.pl.

Leżak – Atka wykonany został przez firmę Mebledla z aluminium. Konstrukcja leżaka jest lekka i ułatwia jego przenoszenie z miejsca na miejsce. Aluminium zostało pokryte przyjemnym materiałem, zapewniającym komfort wypoczynku dla użytkowników. Leżak Atka posiada wygodne oparcie na ramiona, pokryte miękkim materiałem oraz poduszkę pod głowę. Jest odporny na szkodliwe działanie promieniowania UV. Występuje w kolorze szarym. Leżak ma 173 cm długości, 63 cm szerokości i 65 cm wysokości.

Cena: 219,90 zł

14. Leżak – Cebu

Leżak – Cebu pochodzi ze strony Decomania.pl.

Leżak – Cebu będzie świetnie prezentował się w każdym ogrodzie czy na tarasie. Ma aluminiową, lekką konstrukcję, pokrytą wytrzymałym materiałem wysokiej jakości – technorattanem. Leżak usytuowany jest na stabilnych, mocnych nogach. Wyposażono go w kółka, umożliwiające jego przemieszczanie z miejsca na miejsce. Leżak ma 195 cm długości, 78 cm szerokości i 84 cm wysokości. Waży 15 kg.

Cena: 654,90 zł

15. Leżak – Guam

Leżak – Guam pochodzi ze strony Decomania.pl.

Leżak – Guam to komfortowy mebel ogrodowy, który można użytkować również na przydomowym tarasie. Ma aluminiową konstrukcję, pokrytą przyjemnym materiałem. Wyprodukowany został przez firmę Mebledla, która gwarantuje wysoką jakość swoich produktów. Leżak ma stabilną podstawę oraz praktyczną poduszkę pod głowę. Jego materiał odporny jest na szkodliwy wpływ promieniowania UV. Leżak ma 152 cm długości, 63 cm szerokości i 82 cm wysokości.

Cena: 349,90 zł

About author

19 Comments

 1. 上品な高級感漂う 2015春夏新色追加 August 31, 2015 at 3:36 am

  素晴らしい 仕事!ネット|インターネット| の種類の種類 。 恥辱はの検索エンジン| シークがGoogleのためには ないこの位置決め提出 upper !オーバーに来て、訪問 私のサイト。 )= | おかげで、ありがとうございました
  上品な高級感漂う 2015春夏新色追加 http://autismsaskatoon.com/store-19795-177.html

 2. お客様サポートopen 完売これで最後 August 31, 2015 at 4:17 am

  ポスト| |私はこのサイト このウェブサイトでは、段落を |書き込み。
  お客様サポートopen 完売これで最後 http://honeymoon-reizen.com/foot-24601-190.html

 3. 土日祝も発送 大人気 August 31, 2015 at 6:03 am

  私はブログしばしばおよびI 本当に あなたのためにあなたに感謝 。 この記事 本当にいる私の興味をピークに達しました。かつて| の詳細については 週に一度。あなたの|私はのためにオプトインする購読 フィード だけでなく。
  土日祝も発送 大人気 http://android.fi/sleep-24722-208.html

 4. 国内 正規品 土日祝も発送 August 31, 2015 at 2:35 pm

  こんにちは。 改善に物事を見つけるためにしよう!ウェブサイトを私は考えののいくつかアイデアを!
  国内 正規品 土日祝も発送 http://www.la-dolce-perla.de/call-25390-171.html

 5. 予約限定 送料無料 2015春夏新色追加 August 31, 2015 at 7:34 pm

  雄大 ポイント完全に、あなただけの単に 獲得 ブランドの新| |新しい|エンブレムロゴリーダー。 いくつか作ったものができるあなたお勧め に関してであなたポスト 日前?どれ特定?
  予約限定 送料無料 2015春夏新色追加 http://cg-action.com/store-23768-181.html

 6. 今だけ激安タイムセール 即日出荷 September 2, 2015 at 3:43 am

  の中で 私は信じ 最も 重要な 情報私のために。と私が 読んあなたの記事。 しかし したく 観察のいくつかの 基本 問題、サイト 完璧ですグッド タスク、歓声
  今だけ激安タイムセール 即日出荷 http://chocolatesantander.com/full-23551-189.html

 7. 即日出荷 海外保障 September 2, 2015 at 9:49 am

  年齢| しばらくの間、とあなたは最高です今まで|これまでにを発見|に出くわしました|私は} {出て発見しました。 しかし 、に関するについて? あなたはありますか?
  即日出荷 海外保障 http://www.cafelabastilla.com/full-24685-186.html

 8. Lindsey September 2, 2015 at 10:22 pm

  I was just looking at your Jak wybrać leżak ogrodowy? | Zakupy do ogroduZakupy do ogrodu website and see that your website has the potential to get a lot of visitors. I just want to tell you, In case you didn’t already know… There is a website network which already has more than 16 million users, and most of the users are interested in topics like yours. By getting your site on this service you have a chance to get your site more popular than you can imagine. It is free to sign up and you can read more about it here: http://www.arvut.org/1/dft – Now, let me ask you… Do you need your site to be successful to maintain your business? Do you need targeted visitors who are interested in the services and products you offer? Are looking for exposure, to increase sales, and to quickly develop awareness for your website? If your answer is YES, you can achieve these things only if you get your site on the service I am describing. This traffic service advertises you to thousands, while also giving you a chance to test the service before paying anything. All the popular sites are using this network to boost their traffic and ad revenue! Why aren’t you? And what is better than traffic? It’s recurring traffic! That’s how running a successful website works… Here’s to your success! Read more here: http://tgi.link/dcf2

 9. 即日出荷 修理保証 September 2, 2015 at 11:33 pm

  こんにちは、もちろんこの書き込みの作品 実際 いいです気難しくて、私はに関するブログの話題に|について|に関する。感謝します。
  即日出荷 修理保証 http://www.kayserideotokiralama.org/okay-24677-210.html

 10. 商品到着後レビュー記載でプレゼント おすすめ特別割引 価格 September 3, 2015 at 4:23 am

  うわー cuzのはこれは非常に 優れた役立つ偉大 仕事!おめでとうとそれを維持します。
  商品到着後レビュー記載でプレゼント おすすめ特別割引 価格 http://encshows.com/budget-24441-163.html

 11. 人気急上昇 一部予約販売 September 7, 2015 at 1:25 pm

  回答|スパムフィードバック?ので、どのようにあなたがしなければお勧めそれは、任意のプラグインや、あなたができるもの低減? 非常識私は最近、それが私を駆動するのはそんなにを取得するので、任意のサポート非常に高く評価されています。
  人気急上昇 一部予約販売 http://www.newrestaurantconstruction.com/sit-25228-194.html

 12. 中古直営店 3日間限定 September 7, 2015 at 7:47 pm

  ロサンゼルスからのご挨拶! ブラウズチェックアウトあなたの私はすることを決めたので、仕事でサイト 退屈昼休みに私のiPhoneに私は思います。私は本当に好き 情報あなた提供ここに、私が家に帰るときに見てみるのを待つことはできません。 、あなたのブログが私の上にロード|どのように速いクイックでびっくりショックを受け 携帯電話 .. とにかくとにかく ..私もWIFIを使用していないよ、ただ3G私は今極上 サイト!
  中古直営店 3日間限定 http://hotso.fi/class-24307-189.html

 13. 3日間限定 新規オープン 開店セール September 8, 2015 at 5:50 am

  グッド 情報。 (StumbleUponの)| 偶然偶然 あなたのブログにあなたのウェブサイトラッキー私。 私が持っている 後で!
  3日間限定 新規オープン 開店セール http://yourfortworthpartybus.com/sit-24788-176.html

 14. 店内全品ポイント10倍 激安 本物 September 8, 2015 at 6:58 am

  おかげ有益ブログ 他のいくつかの他のすべての他ののために。 場所他可能性 |その私が手に私が取得していますこのように記述された 情報情報 理想的な 方法? | 私は私がした は私は だけ今ワーキングであり、私が持っている情報|} {一目で| |そのような情報を探してください ‘でとなってまし。
  店内全品ポイント10倍 激安 本物 http://www.aanvragencreditcard.eu/class-24796-203.html

 15. 人気爆発 一部予約販売 September 10, 2015 at 12:48 am

  私は 何私が持っているこれに新しい、私はこのつまずい発見それ絶対 負荷を私を|それが助け助けました。 &| 寄与貢献を与えるに私は願っています 異なる ユーザーそのような|私を助けを支援。 グレート仕事。
  人気爆発 一部予約販売 http://lekarzpiotrowski.com/candy-19892-192.html

 16. 売れ筋ランキング 3日間限定 September 10, 2015 at 1:32 am

  ここで初めて|へや私は私は。 |このボードを、私はそれが本当に本当に見つける|私は見つかりまし出会った有用&それは私を助けました。私を| 助け助け |私は戻って何かを与えることを望むと助け援助あなたのような他の人。
  売れ筋ランキング 3日間限定 http://finlux.com.pl/rock-24537-196.html

 17. 一部予約販売 安心の日本正規品 September 10, 2015 at 1:52 am

  マーベラス、ウェブサイト、それはです!このウェブサイト 提供 貴重な 事実私たちには、それを維持します。
  一部予約販売 安心の日本正規品 http://lcj-innovation.eu/smile-24503-179.html

 18. 限定sale 新作 セール対象商品 September 10, 2015 at 2:34 am

  あなたのテーマ/デザイン|本当に楽しん愛する | 私は私は サイトをWebサイトのブログ。あなたがこれまでの任意に実行することができませんWebブラウザ 問題?私のブログ数 観客は Explorerで正常に| 作業動作するが、素晴らしいですねサイトサイトのブログなく、私の不満がオペラで。 提案 この問題を修正するのに役立つために何かを持っていますか?
  限定sale 新作 セール対象商品 http://www.crazycousinz.com/hot-24517-193.html

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *