Jak wybrać pawilon ogrodowy?

Jak wybrać pawilon ogrodowy?

Latem we własnym ogrodzie swobodnie można organizować rodzinne obiady w weekendy, klimatyczne śniadania we dwoje, albo imprezy ze znajomymi przy grillu wieczorami. Piękna pogoda sprzyja wszelkiego rodzaju przyjęciom w ogrodzie. Problem w tym, że mocno grzejące słonce może być uciążliwe dla biesiadników, podobnie jak nagły deszcz. Przed takimi sytuacjami można się jednak chronić, kupując do ogrodu pawilon ogrodowy. Może on posłużyć także za miejsce, w którym zorganizujemy bufet dla naszych gości. Potrawy podane na garden party dzięki pawilonom ogrodowym będą skutecznie chronione przed owadami czy liśćmi czy igłami z pobliskich drzew.
Pytanie tylko, jaki pawilon ogrodowy wybrać? Czy wystarczy zwykły, materiałowy pawilon na metalowym stelażu, czy lepiej wybrać pawilon ogrodowy o stabilniejszej konstrukcji? Jaką ofertę w tym temacie mają firmy działające na polskim rynku ogrodowym?

1. Pawilon Aga

Pawilon Aga pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl.

Niezwykle efektowny projekt pawilonu inspirowany naturalnymi liniami drzew. Główne elementy nośne wykonane są z giętego i klejonego warstwowo drewna świerkowego. Takie rozwiązanie zapewnia znakomitą sztywność i wytrzymałość konstrukcji przy zachowaniu bardzo naturalnego kształtu drewna. Pionowe podpory wsparte są na drewnianej podłodze o kształcie sześciokątnym i podpierają okrągły, wycięty z kuli dach pokryty tkaniną poliestrową.

Cena: 6 560,00

2. Pawilon ogrodowy Modena

Pawilon ogrodowy Modena pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl.

Rozkoszuj się niedzielnymi porankami i letnimi wieczorami w swoim luksusowym pawilonie. Dach pawilonu został skonstruowany w taki sposób, że nie gromadzi ciepła podczas gorących dni, ani nie zbiera wody podczas deszczowej pogody. Malowana proszkowo rama altany jest ozdobiona ornamentami, co dodaje całości elegancji i sprawia, że wyróżnia się na tle prostszych konstrukcji.

Cena: 654,00

3. Pawilon ogrodowy DR

Pawilon ogrodowy DR pochodzi ze sklepu Ogrodosfera.pl.

Pawilon ogrodowy DR w pełni zadaszony, zapewni azyl do relaksu i wypoczynku w każdym ogrodzie. Będzie też doskonały do organizowania wszelkiego rodzaju imprez i spotkań towarzyskich. Wykonany jest z drewna i mocuje się go do podłoża za pomocą specjalnych kotew. Wszystkie elementy konstrukcji pawilonu ogrodowego DR wykonane są w technologii drewna klejowego. Zastosowano w nim pokrycie płytami z poliwęglanu kanalikowego o grubości 10 mm, które są lekkie, zapewniają dostęp światła, ale chronią przed nadmiernym wpływem promieniowania UV i przed deszczem. Pawilon ogrodowy DR ma 5,4 metra długości, 3,3 metra szerokości i 2,5 metra w najwyższym punkcie. Waży w sumie 350 kg.

Cena: 6 199 zł

4. Pawilon ogrodowy 3m x 3cm

Pawilon ogrodowy 3m x 3cm pochodzi ze sklepu Praktiker.

Pawilon ogrodowy o wadze prawie 20 kg, którego stelaż wykonano z metalu a pokrycie z poliestru o gramaturze 260 g/m2, będzie stanowił znakomite miejsce do organizacji przyjęć w ogrodzie. Ma on 3 metry szerokości i długości oraz 2,6 metra wysokości. Kolor ścian pomarańczowo-beżowy wprowadzi życie do ogrodu.

Cena: 349 zł

5. Pawilon namiot ogrodowy altana 3×3 m + 2 ściany T1

Pawilon namiot ogrodowy altana 3x3 m + 2 ściany T1

Pawilon namiot ogrodowy altana 3×3 m + 2 ściany T1, http://www.sellnet.pl/viewProducts/50/388

Pawilon namiot ogrodowy altana 3×3 m + 2 ściany T1 pochodzi ze sklepu Sellnet.pl

Prosty, funkcjonalny i tani pawilon ogrodowy, doskonale sprawdzi się w ogrodzie, czy na działce rekreacyjnej, a nawet na biwaku. Skutecznie ochroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i deszczem. Ma stabilną konstrukcję chroniącą przed przewróceniem. W komplecie z pawilonem są linki i szpilki do mocowania w ziemi. Montuje się go prosto i szybko.

Cena: 109 zł

6. Pawilon T1B ogrodowy

Pawilon T1B ogrodowy pochodzi ze sklepu internetowego Sellnet.pl

Pawilon T1B ogrodowy wyposażony jest w dwie niebieskie ściany i poręczny pokrowiec, umożliwiający jego swobodne przenoszenie i przewożenie z miejsca na miejsce. Pawilon T1B skutecznie uchroni nas przed nadmiernym słońcem i deszczem. Pawilon posiada stabilną konstrukcję, wyposażony jest w linki i szpilki do mocowania w ziemi, co gwarantuje szybki montaż pawilonu ogrodowego.

Cena: 115 zł

7. Pawilon Mallorca

Pawilon Mallorca pochodzi ze sklepu Garden Center.

Pawilon Mallorca ma wymiary wynoszące 310 x 270 x 270 cm. Chroni przed słońcem czy deszczem. Będzie nie tylko estetycznym elementem wyposażenia ogrodu, ale też świetnie sprawdzi się jako miejsce organizacji przyjęć, imprez, czy wspólnych posiłków. Dach pawilonu wykonano z boazerii ze świerku skandynawskiego, pokrytego gontem bitumicznym. Zwieńczeniem dachu jest oryginalna cupola. Pawilon dostępny także z podłogą i bocznymi balustradami.

Cena: 4 258,63 zł

8. Pawilon Rimini

Pawilon Rimini pochodzi ze sklepu Garden Center.

Pawilon Rimini wykonany jest z drewna, które zostało zaimpregnowane, dzięki czemu posłuży użytkownikom przez wiele lat w niezmienionym stanie. Drewniany pawilon ogrodowy Rimini jest gustowny i stabilny. Stworzy osłoniętą, elegancką przestrzeń w każdym, przydomowym ogrodzie. Śmiało można w nim urządzać spotkania towarzyskie, grille czy przyjęcia. Pawilon Rimini wykonano z drewna świerkowego, poddanego impregnacji ciśnieniowej. Konstrukcja pawilonu dodatkowo wzmocniona jest kratką, stanowiącą podporę dla pnączy.

Cena: 4 723,00 zł

9. Pawilon ogrodowy – Altanka z moskitierą HPT86024

Pawilon ogrodowy – Altanka z moskitierą HPT86024 pochodzi ze sklepu Mega Dyskont.

Pawilon ogrodowy – Altanka z moskitierą HPT86024 ma wymiaru 400x347x215 cm. Jest to sześciokątny pawilon ogrodowy wyposażony w moskitierę oraz stalową, solidną konstrukcję. Skutecznie będzie chronił przed nadmierną ekspozycją na słońce, deszczem, czy owadami, których latem nie brakuje w ogrodach przydomowych. Pawilon wykonano z poliestru, ma 6 ścian, z których połowa jest całkowicie zamykana. Dach ma stalową konstrukcję.

Cena: 399 zł

10. Pawilon ogrodowy MK 04

Pawilon ogrodowy MK 04 pochodzi ze sklepu Blaumarket.pl

Pawilon ogrodowy MK 04 wyprodukowany przez firmę Le Notre, o wymiarach 3 na 6 metry, idealny zarówno do przydomowego ogrodu, jak i na taras. Można go wykorzystywać w plenerze i w formie pawilonu ekspozycyjnego w handlu. Można go szybko i łatwo rozłożyć czy złożyć. Posiada stabilną, stalową konstrukcję malowaną proszkowo, stalową kratownicę 10×13 mm oraz mocne nogi o wymiarach 30×30 mm lub 25×25 mm. Dach pawilonu wykonano z wysokogatunkowego, wodoodpornego poliestru. Wszystkie połączenia w pawilonie są nitowane lub skręcane śrubami. Pawilon ma kolor pomarańczowy i waży 25 kg.

Cena:459 zł

11. Pawilon altanka zielony MK14

Pawilon altanka zielony MK14 pochodzi ze sklepu Blaumarket.pl

Pawilon altanka zielony MK14 to ekskluzywny element wyposażenia ogrodu, który posłuży na organizację imprez w ogrodzie. Pawilon wykonano z wysokogatunkowego, odpornego na warunki pogodowe poliestru, zaś sama konstrukcja jest metalowa, pomalowana metodą proszkową. Elementy konstrukcji zostały poskręcane śrubami, zaś narożniki wzmocniono. Pawilon posiada cztery moskitiery, chroniące przed owadami. Ma 9 m2 powierzchni, podwójny daszek z kominem ułatwiającym wentylację oraz szpilki umożliwiające jego rozłożenie w ogrodzie. Waży łącznie 40 kg.

Cena: 1 299 zł

12. Pawilon ogrodowy MK 16

Pawilon ogrodowy MK 16 pochodzi ze sklepu Blaumarket.pl

Pawilon ogrodowy MK 16 to estetyczna altanka granatowa, z moskitierą, uniemożliwiającą przenikanie do wnętrza owadów. Chroni przed słońcem i deszczem, będąc idealnym miejscem do organizowania wszelkiego rodzaju przyjęć w ogrodzie. Ma wymiary 3 metry na 3 metry i wagę 40 kg. Został wyprodukowany przez firmę Le Notre. Może śmiało zastąpić drewnianą lub murowaną altanę. Został wykonany z wysokogatunkowego poliestru, a konstrukcja ze stabilnych, metalowych rurek pomalowanych metodą proszkową. Daszek altany umieszczono na ośmiu przęsłach i wyposażono w komin ułatwiający wentylację.

Cena: 1 699 zł

13. Pawilon Altanka Simba Grafit

Pawilon Altanka Simba Grafit pochodzi ze sklepu Blaumarket.pl

Pawilon Altanka Simba Grafit jest estetycznym elementem wyposażenia przeznaczonym do każdego ogrodu – domowego, albo np. przyhotelowego. Pawilon waży 25 kg i ma 3 metry wysokości. Można powiedzieć, że jest to ekskluzywny pawilon ogrodowy, wykonany z wysokogatunkowego poliestru w grafitowym kolorze odpornego na warunki pogodowe i stabilnej metalowej konstrukcji pomalowanej metodą proszkową. W pawilonie swobodnie można postawić stół i krzesła oraz urządzić przyjęcie na świeżym powietrzu.

Cena: 799 zł

14. Pawilon Lindrick

Pawilon Lindrick pochodzi ze sklepu Blaumarket.pl

Pawilon Lindrick jest stabilny i trwały, wykonany z drewna zaimpregnowanego ciśnieniowo, które można pomalować na dowolny kolor. Dach pawilonu zrobiony jest z boazerii ze świerku skandynawskiego, pokrytego dodatkowo ozdobnym gontem bitumicznym w kolorze ciemnozielonym. Pawilon Lindrick znakomicie będzie chronił przed słońcem i deszczem, będąc wygodnym miejscem do odpoczynku i organizacji spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zwieńczeniem konstrukcji pawilonu jest oryginalna cupola. Pawilon ma 310 cm wysokości i zbudowany jest na planie kwadratu o wymiarach 270 cm na 270 cm.

Cena: 5 194 zł

15. Pawilon Rimini duży

Pawilon Rimini duży pochodzi ze sklepu Blaumarket.pl

Pawilon Rimini duży to estetyczny, stabilny pawilon ogrodowy, który sprawdzi się doskonale w roli miejsca organizacji wszelkich przyjęć na świeżym powietrzu. Chroni przed niepogodą czy nadmierną ekspozycją na światło słoneczne. Pawilon Rimini duży wykonano z drewna zaimpregnowanego, które można pomalować farbami przeznaczonymi do drewna na zewnątrz. Pawilon ma 310 cm wysokości, 400 cm szerokości i 400 cm długości.

Cena: 5 196 zł

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *